ul. Macieja Rataja 3
41-905 Bytom

24 czerwca w naszej szkole odbyła się uroczystość pożegnania uczniów klas kończących naukę w Szkole Podstawowej.
Absolwenci postanowili pożegnać się ze szkołą w wyjątkowy i pełen humoru sposób. Przygotowali zabawny skecz, w którym przedstawili swoją codzienność szkolną. Wybuchom śmiechu nie było końca, a publiczność nagrodziła młodych artystów gromkimi brawami.
Podczas uroczystości wręczono nagrody uczniom, którzy ukończyli szkołę z bardzo dobrymi wynikami w nauce. Słowa uznania i gratulacje skierowano również do ich rodziców, dziękując za wsparcie i zaangażowanie w edukację dzieci.
Nie zabrakło także wyróżnienia dla Najlepszego Absolwenta Szkoły Podstawowej nr 16. Tytuł ten w tym roku otrzymała Martyna Antosiewicz z klasu 8b . Bardzo dziękujemy Państwu Annie i Danielowi Piecuchom, wlaścicielom firmy HardCom za ufundowanie nagrody.
Wszystkim naszym absolwentom życzymy powodzenia na kolejnych etapach edukacji. Niech nowe szkoły będą miejscem rozwijania pasji, zdobywania wiedzy i spełniania marzeń. Lećcie w świat – rozwijajcie skrzydła, odważnie sięgajcie po swoje cele i zawsze pamiętajcie, skąd wyruszyliście.
Powodzenia!
“Dzieci rodzą się ze skrzydłami, nauczyciele pomagają im je rozwijać”
























ul. Macieja Rataja 3
41-905 Bytom